NERIA INDUSTRY a.s.

Kovovýroba

Kovové výrobky jsou v dnešní době naprosto neodmyslitelnou součástí téměř každého běžného průmyslu, a proto je po nich neustále sháňka. Přesná a precizní výroba kovových komponentů ale není ani zdaleka naprostou samozřejmostí a jen málokteré společnosti se věnují opravdu špičkové výrobě ve všech těchto ohledech. Naše společnost se zabývá zakázkovou i sériovou výrobou kovových komponentů pro významné klienty napříč celou Evropou.

 

Nejlepší reklamou je spokojený klient

Pravidlo, které platí v každém oboru podnikání a výroby je, že jen opravdu spokojený klient dokáže být reklamou, která zaujme jakéhokoliv potencionálního zákazníka. V našem případě se jedná o celou škálu významných klientů, kteří naše kovové výrobky přebírají nejen jednorázově, ale také opakovaně.

Jednou z nejdůležitějších věcí pro kvalitní kovové výrobky je totiž dokonalá pečlivost a přesnost od prvního do posledního kusu, který odejde z výrobního pásu. To je u nás naprostou samozřejmostí. Všechny výrobky procházejí před expedicí pečlivou kontrolou jak kvality materiálu, tak i zpracování.

 

Použití nejmodernějších technologií

Naše společnost Neria Industry se zaměřuje čistě na kovovýrobu a investuje do rozvoje tohoto podnikání maximum lidských i finančních zdrojů. Při výrobě našich komponentů tak používáme jen ty nejmodernější postupy výroby a vybíráme jenom z nejkvalitnějších materiálů.

Za kompletní výrobu a proces dopravy navíc zodpovídáme zcela sami. Veškeré vybavení a potřebné technologie jsou přímo u nás ve výrobní centrále a každá ruka, která na vaše výrobky sáhne, je naším zaměstnancem. Díky tomu máme dokonalou kontrolu nad každým kusem, který opouští naši výrobu, a my se pod něj můžeme hrdě podepsat. Součástí naší nabídky je také doprava výrobků na místo určení.

Naší hlavní myšlenkou je změnit názor „to nejde“ na „to je výzva“ a udržet tradici České Republiky, být nejlepší v oboru strojírenství.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti NERIA INDUSTRY a.s.

NERIA INDUSTRY a.s.

  • Komenského 335
  • Pohořelice 69123
  • IČ: 29306876
  • DIČ: CZ29306876

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se