SCHNEIDER construction s.r.o.

Proměňte svůj balkon na místnost navíc

Spousta lidí bydlí v panelových domech s balkonem. Obvykle slouží pro věšení prádla, někdy i jako kuřárna. Balkon je ve většině domácností v letních měsících nejoblíbenějším prostorem. Na balkoně můžete relaxovat, grilovat nebo hrát karty.

Ale co v zimních měsících?

Nechejte si váš balkon zasklít a zaručeně budete mít o zábavu postaráno. Ruku na srdce, kdo z nás má možnost mít svoji místnost pro své záliby? Zasklený balkon vám vytvoří doslova místnost navíc. Na balkoně můžete pěstovat bylinky, číst si knihu, vytvořit si zde posluchárnu, meditační místnost i malou posilovnu.  Vše, co vás zrovna napadne si přemístěte na svůj balkon a vytvořte si tak místečko, které bude pouze vaše. Lodžie či zasklený balkon vám vytvoří elegantní a jednoduchý prostor pro relaxaci.

Samé výhody

Zasklení balkonů a lodžií vám přinese mnoho výhod. Zasklením balkonu se jistě ochráníte před nepříznivým počasím, před prachem či hlukem. Jednoznačně vám zasklení ušetří náklady na vytápění. Jak se, říká korunka ke korunce. Zasklením minimalizujete tepelné ztráty a teplo zůstane u vás doma. Jednou z dalších důležitých výhod zasklení je ochrana před nezvanými hosty. Bezpečností výplně a zámky nedovolí nikomu cizímu, aby se k vám dostal. Díky zasklení vytvoříte příjemný prostor, který můžete využívat po celý rok. Při představě, že sedíte s šálkem kávy v zimní zahradě, již není nad čím přemýšlet. Díky těmto výhodám jistě zvýšíte i hodnotu vašeho bytu. Pro zasklení se používají nadčasové materiály. Jedná se především o kombinaci materiálů hliníku, skla a oceli. S údržbou si tak nemusíte lámat hlavu.

„Práce provádíme jak pro běžné občany, tak pro malá a velká bytová družstva a stavební firmy.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti SCHNEIDER construction s.r.o.

SCHNEIDER construction s.r.o.

  • Průmyslová 957/5
  • Bolatice 74723
  • IČ: 27790991
  • DIČ: CZ27790991

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se