TECHNOSTEEL, spol. s r. o.

Praktické zázemí pro vaši firmu

Jste investor a plánujete stavbu nového objektu pro vaši výrobu nebo sklady? Montované ocelové haly vám nabídnou širokou škálu využití. Hodí se pro stavbu skladových prostor, průmyslových hal, moderních administrativních budov, sportovních hal, zemědělských budov, autoservisů nebo showroomů.

Jedná se o perspektivní inteligentní systém rámové konstrukce, který se pyšní velmi rychlou výstavbou v řádech několika týdnů, maximálním využitím vnitřních prostor, úsporou investičních a provozních nákladů, možností vestaveb a mnoha doplňků. Velkou předností konstrukčního systému je i možnost budoucího rozšiřování. Vybrat si můžete mezi lehkou, střední a těžkou ocelovou konstrukcí s širokou variabilitou povrchové úpravy i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Dle přání investora mohou být haly zateplené, nebo bez zateplení. Pokud váš investiční záměr není závislý na stabilitě teplot, lze využít nezateplenou variantu. Její opláštění se provádí trapézovým plechem s výškou a tloušťkou vlny dle statického výpočtu. Součástí opláštění jsou okapnice, lemování rohů, vrat, oken, žlaby a svody. Zateplená varianta zajistí dokonalou izolaci a parotěsnost.

Vedení společnosti navazuje na dlouholetou praxi, osobně získanou ve ŠKODA Plzeň.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti TECHNOSTEEL, spol. s r. o.

TECHNOSTEEL, spol. s r. o.

  • Slovanská Alej 1960/24
  • Plzeň 32600
  • IČ: 49788493
  • DIČ: CZ49788493

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se