Petr Pacner

Grafické studio

Pražská tiskařská firma PIP byla založena již v roce 1990. Od té doby svým zákazníkům přináší kvalitní služby grafického studia. Jejich nabídka je velmi komplexní – poskytuje služby od grafické úpravy, sazby skenu, zlomu až po zhotovení finálních podkladů, které jsou připravené k dalšímu zpracování. Jejich nabídku stále inovují, s ohledem na rostoucí požadavky svých klientů. Tisk vizitek, letáků, brožur ale i časopisů a kalendářů. Díky tomu, že tisk provádí na výkonných digitálních strojích – můžete počítat s expresním termínem dodání. K tisku připojili v roce 1993 i služby účetnictví.

 

Grafické studio

Od samotného vzniku je hlavní činností firmy – sazba DTP. Vaše grafické návrhy zrealizují v jakémkoliv rozsahu. Zhotoví pro Vás přepisy textů od rukopisu do elektronické podoby. Text Vám zkontrolují a není jej problém přeložit do cizího jazyka. S grafickým návrhem pracují komplexně – návrh výtvarného řešení, elektrická retuš, stránková montáž, osvit a nakonec tisk v tiskárně. Vlastní databanku svých clip-artů a fotografií, které lze dále použít pro další zpracování. Veškeré Vaše zakázky jsou zálohované pro případnou aktualizaci zakázky.

“Již 30 let úzce spolupracujeme s ofsetovými tiskárnami, díky kterým jsme schopni vytisknout veškeré vaše zakázky velice rychle a kvalitně vč. zhotovení vazby, výseku, laminace, číslování a následného zabalení do folie.”

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Grafické studio PIP

Grafické studio PIP

  • Konopova 431/6
  • Praha 5–Řeporyje 155 00
  • IČ: 15917347
  • DIČ: CZ6504100108

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se