Martin Sípos

Potřebujete rekonstruovat byt, dům či zahradu? Zamiřte k odborníkům

Domov je místo, kde se nejčastěji zdržujeme. Trávíme v něm chvíle volna a odpočinku, i když leckdy v něm samozřejmě také pracujeme. A abychom se v něm při všech těchto činnostech cítili dobře, je leckdy třeba podrobit ho menším nebo větším úpravám. Ovšem pokud nemáte stavební vzdělání, neměli byste se do žádných složitějších úkonů pouštět sami.

Leckdy totiž i zdánlivě nevinný úkol, jako je kupříkladu napojení nových rozvodů či vybourání nenosných příček, může vést k problémům, které si nakonec přece jen vyžádají pomoc odborníka. A záchrana nevyhovujícího stavu je vždy dražší, než už od samého počátku řádně vedená rekonstrukce.

Jak vypadá řádná rekonstrukce bytů

Nejdříve se podívejme na váš byt jako celek. Pokud vám něco nevyhovuje, bývá to zpravidla dispoziční řešení. Upravovány bývají nejčastěji koupelny a jádra. Ovšem rekonstrukce koupelen a rekonstrukce jader se od sebe značně liší. Záleží na tom, zda žijete v běžném nebo panelákovém bytě.

Pokud si myslíte, že jde jen o výměnu vany a umyvadla, pak vás rádi vyvedeme z omylu. Musíte totiž počítat s množstvím dalších nutných úkonů. Vše musí začít demontážními pracemi, vykopáním starých a nevyhovujících rozvodů vodovodního potrubí (nejčastěji z PPR trubek). Vše je nutné připravit tak, aby bylo možné následně vytvořit kupříkladu nový rozvod odpadů a montáž sprchových koutů, van a skleněných zástěn, provést pokládku dlažby apod.

Následně přijdou na řadu i tzv. kompletační práce. Ty zahrnují montáž umyvadel, WC, bidetů, baterií a veškerého zbývajícího koupelnového nábytku. Pokud byla měněna i světla, musí následovat také elektro práce včetně revizí. A nezapomeňte ani na ekolikvidaci suti a dalšího nepotřebného materiálu. Tu totiž rozhodně nemůžete jen tak vyhodit do popelnice nebo kontejneru na komunální odpad.

„Jsem velmi spokojený zákazník, Martin Sípos vždy dodrží slovo, práce pěkně provedená, rychlé a cenově dostupné jednání,“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Martin Sípos

Martin Sípos

  • Štítného 388/18
  • Žižkov-Praha 3 13000
  • IČ: 74553852

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se