ERA - engineering, spol. s.r.o.

Dodávka a realizace investičních akcích v oboru elektroinstalací

Společnost ERA-engineering spol.s r.o. se sídlem v Olomouckém kraji – Nezamyslice, vznikla v roce 2006. Tým společnosti je složen ze zkušených  techniků a odborníků v oblasti průmyslových elektroinstalací, elektroinstalací ve stavebnictví, technologických elektronických instalačních rozvodů a elektrické instalace interiérů. Kromě pravidelné revize na elektrických rozvodech, poskytují i servisní služby elektrických instalací, provádí montáže satelitů, prodávají elektroinstalační materiál a podílí se na realizacích kompletních dodávek elektroinstalací silnoproudu včetně projekční činnosti na všech stupních projektů. 

Realizace kompletních elektroinstalací

Na základě Vaší objednávky s odsouhlasenou cenovou kalkulací a dodržení požadovaného zadání a kvality. Zpracuje realizační oddělení dokumentaci do skutečného stavu. Nabídka je komplexní od realizace projektové dokumentace přes vystavení revizní zprávy a dalších potřebných dokumentů až po kolaudaci stavby.

Řízení realizace Vašich zakázek

Společnost se podílí na organizaci Vaší zakázky od přípravy až po organizaci Vámi vybraných subdodavatelů. Po celou dobu provádí kontrolní a koordinační činnost.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti ERA-engineering, spol. s.r.o.

ERA-engineering, spol. s.r.o.

  • 1. máje 35
  • Nezamyslice 79826
  • IČ: 27707008
  • DIČ: CZ27707008

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se