Josef Hozman

Zlaté ručičky šikovného truhláře

Když si nejste jisti s výběrem řemeslníka, hledejte zkušenosti. Rodinná firma Josefa Hozmana plní přání svých klientů už 21 let. Nábytek z jejich dílny dobře slouží ve stovkách domácností ve Středočeském, Plzeňském a Jihočeském kraji.

Proč nábytek od truhláře? Je mnoho důvodů, proč dát přednost řemeslnému dílu před průmyslově vyráběným zbožím. Tím prvním je jistě originalita. Získáte jedinečný kousek s osobitým kouzlem, který nikdo jiný nevlastní. Na pana Hozmana a jeho tým se také obracejí ti, kteří touží po kvalitě a dlouhé životnosti svého nábytku. Osvědčené materiály a precizní zpracování slibují, že nábytek může při dobré péči sloužit i dalším generacím. Jako benefit nabízí truhlářství Josefa Hozmana na své výrobky a materiály mimořádnou záruku a bezplatný servis po dobu 5 let.

Máte doma málo prostoru, atypické pokoje nebo třeba ne zrovna rovné stěny tak typické pro panelové domy? Místo časově náročného objíždení prodejen nebo rozčilování se nad onlinovými filtry si nechte vyrobit nábytek na míru. Zkušený odborník si prostor přijede důkladně přeměřit a vy získáte nábytek přesně padnoucí vašemu interiéru.

Nabídka truhlářství je skutečně široká a vždy vychází vstříc konkrétnímu prání zákazníka: “Vyrábíme na míru bytový i kancelářský nábytek, dveře, schodiště a mnoho dalšího. V létě jsou oblíbené zejména pergoly a zahradní domky. Stavíme i domečky pro děti,” říká pan Hozman a dodává, že jejich zručný tým truhlářů se vždy snaží do puntíků splnit představy klientů, stejně jako vždy dodržet smluvené termíny.

 

 

„Postaráme se o veškeré truhlářské práce – zpracování 3D grafického návrhu, výrobu nábytku i odbornou montáž.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Josef Hozman

Josef Hozman

  • Domoraz 50
  • Sušice 1 342 01
  • IČ: 69442916

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se