Vaneva s.r.o.

Distribuce vzduchu

Provozní, hygienické a mnoho dalších požadavků nutí stavebníky k tomu, aby ve svých projektech vždy počítali se správnou distribucí vzduchu, který je jednou z hlavních podmínek pro vytvoření vhodného a příjemného prostředí na pracovištích. A tak je nutné, už ve fázi projektu, mít tuto věc vyřešenou způsobem, který nejen splní nutné předpoklady, ale bude i technologicky odpovídat dnešní době.

V takových okamžicích je skvělé mít po ruce firmu Vaneva, s.r.o., jejíž zakladatel p. Josef Klusák, má v tomto oboru bohaté praktické zkušenosti už od roku 1998. Za tu dobu tato firma zpracovala mnoho projektů od těch nejjednodušších, až po ty skutečně náročné. Zabývají se jak projekcí, tak dodávkami a montáží vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, včetně souvisejících systémů měření a regulace. Projektují, dodávají a montují vzduchotechnická a klimatizační zařízení od malých potrubních rozvodů vzduchotechniky, až po rozsáhlé systémy klimatizace. Jsou schopni k těmto systémům také realizovat systémy měření a regulace se vzdálenou správou a to od jednoduchých až po ty vysoce sofistikované.

Společnost byla založena v roce 2019 panem Josefem Klusákem, kdy do tohoto roku působil po dobu 23 let jako živnostník v oboru.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Vaneva s.r.o.

Vaneva s.r.o.

  • Nové Dvory 74
  • Vavřinec 67913
  • IČ: 07786522
  • DIČ: CZ07786522

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se