Mgr. Vlastimil Tydlačka SítěCZ

Šňůry, kam se podíváš

Potřebujete pořádnou síť, kterou jen tak něco nevytrhne? Ty ze společnosti SítěCZ Vlastimila Tydlačky ze Starého Města mají široké využití. V sortimentu přitom nenajdete nic abstraktního. 

Zapomeňte na cloudová řešení, jedničky a nuly. Mluvíme zde o klasických fyzických sítích vyrobených z hi-tech materiálů. Jejich produkty najdou opravdu široké využití. Nabízejí mimo jiné ochranné sítě okolo sportovních areálů (fotbalové, tenisové i víceúčelové hřiště). „Umíme dodat sítě, provést odbornou instalaci i vybudovat kompletní oplocení od usazení sloupů, dřevěné mantinely nebo sítě až na zem,“ popisuje majitel a zakladatel společnosti SítěCZ Vlastimil Tydlačka.

Ochranné bezuzlové sítě nacházejí uplatnění v mnoha oborech s všestranným využitím. Vyrábějí sítě pro průmysl, sport, stavebnictví tak i dům, zahradu, zemědělství. Základní poslání sítí je ochránit osoby, stavební konstrukce i různé prostory. Sítě lze využít k dekoračním účelům i k relaxaci a oddychu. Základní používané materiály jsou vysokopevnostní polypropylén, polyamid, polyester. Velikost ok 3 – 150 mm, šíře sloupku 1 – 4 mm. Použité materiály mají UV ochranu a jsou vhodné jak pro venkovní i vnitřní instalaci. Ochranné sítě s čtvercovým okem mohou být po obvodu obšity šňůrou a jsou vyráběny na požadovaný rozměr. Sítě s diagonálním okem jsou dodávány v plné šíři a prodej je realizován na běžné metry. Sítě dodávají na požadovanou délku.

Na výrobu sítí se specializuje už přes 20 let 

Vlastní výrobě sítí a šněrovadel na rašlových strojích se Vlastimil Tydlačka věnuje od ukončení studia. K této profesy se nedostal náhodou, vystudoval Střední průmyslovou školu textilní. Po ukončení výroby šněrovadel se už přes 20 let specializuje právě na odolné sítě. Možná vás překvapí, že při práci mu pomáhá i informatika, kterou vystudoval. Studium bylo zaměřeno na informační systémy s orientací na složité výrobní procesy, jaké se právě v textilu objevují. 
Původně nastoupil do Závodů SK Neumana. To bylo ještě za minulého režimu a jednalo se o státní podnik. Po revoluci se závod přejmenoval na Odetka a.s. Po rozdělení a osamostatnění střediska rašlů vše odkoupil a od roku 2010 pokračoval ve výrobě sám.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti SítěCZ

SítěCZ

  • Staré Město 136
  • Staré město 793 33
  • IČ: 65883641
  • DIČ: CZ65883641

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se