Meta IT s.r.o.

Měníme nápady v software

Máte nápad, ale nejste si jistí, jak ho realizovat v praxi? Pokud vám jde o vývoj toho správného softwaru, který by odpovídal zadaným parametrům, pak rozhodně vsaďte na odborníky se zkušenostmi. Meta IT působí na našem trhu již více než 10 let a za tu dobu stihla nasbírat značné know-how. Ví, co lidé chtějí, a jaké prostředky pro realizování svých snů používají. Platforma pro komiksové nadšence napříč zeměkoulí, použití lidaru v praxi, kalkulačka operativního leasingu – to je jen malá ochutnávka projektů, které v  Meta IT spatřily světlo světa.

 

Řešení, které vás posune v životě i v businessu zase o kousek dál

Hlavním zaměřením expertů z Meta IT jsou aplikace a software, vyvinuté přesně podle vašich přání a představ. Hledáte pro svou firmu komplexní interní systém, který by zohlednil specifika právě vašeho provozu? Potřebujete aplikaci přímo na míru nebo poptáváte šikovnou kalkulačku pro cenotvorbu, která by usnadnila klientům orientaci na vašich stránkách? To vše tu najdete. A ještě mnohem víc.

 

Do neprozkoumaných vod rozhodně nevstoupíte

A jak se vlastně spolupráce na takovém projektu začíná? Zpočátku je vše předem dáno, nebudete tedy rozhodně kupovat onoho příslovečného zajíce v pytli. Počátky spolupráce je možné shrnout do těchto bodů:

  • business analýza,
  • technická analýza,
  • kompletní příprava podkladů,
  • agilní testování
  • a spuštění a následná podpora

Business analýza je vždy prvním krokem. Slouží ke zmapování vašich podnikatelských potřeb a příležitostí ke zlepšení. Další krok tvoří nezbytná technická analýza, během níž obdržíte návrh efektivních řešení. Zároveň také zjistíte, jaké etapy bude celý projekt mít a kolik jich bude.

 

Získáte vše potřebné od A až po Z

Vždy také obdržíte kompletní řešení, a to od návrhu designu až po nutnou implementaci do případných stávající systémů. A samozřejmě i dořešení detailů, ke kterému dojde ještě před samotným předáním. 

 

A nesmíme zapomenout ani na agilní testování. V něm jde nejenom o funkčnost, ale také o validaci a finální upravení zadání podle vašich potřeb. A pak už následuje samotné spuštění. Tím to však rozhodně nekončí, protože k dispozici vám bude i následná podpora. Na jakékoliv případné problémy tak nikdy nezůstanete sami.

 

Propojte svůj business s nezbytným IT zázemím

Nezáleží na tom, v jakém segmentu trhu se pohybujete. Šikovná IT řešení zcela jistě uplatníte se vším všudy i vy. Hledáte kvalitně odvedenou práci, hotovou ve stanovený čas v domluveném rozsahu? Meta IT vám tyto samozřejmosti zaručí. A dokáže se přizpůsobit i nejrůznějším změnám a to i během již běžícího procesu. Cíl je jediný: vaše spokojenost a posun vašeho businessu. Ale ve hře není jen zviditelnění vašeho projektu, ale třeba i větší efektivita.

 

Díky několika jednoduchým krokům tak můžete eliminovat na nezbytné minimum třeba byrokracii, optimalizovat logistiku a přiblížit se svým zákazníkům zase o kousek víc. Právě nadstandardní vztahy jednotlivých částí business řetězce jsou tím, co ho v současné nelehké době dokáže leckdy udržet nad vodou. Staňte se součástí obdobného celku i vy.

Vše, co potřebujete, vám zajistí právě Meta IT. Svěřte se zdejším expertům se svým projektem a zjistěte, co vše je možné realizovat. Díky jejich analýzám se nikdy nepustíte do ničeho prodělečného ani neperspektivního. Ba právě naopak. Dobrý nápad může pečlivé prozkoumání všech souvisejících okolností ještě více posunout a vylepšit. A o to by vám mělo jít především. Vše ostatní jsou jen nepodstatné aspekty mnohem složitějšího celku. To vám Meta IT garantuje.
 

„Nechte si navrhnout ideální řešení digitální transformace na míru. A to přesně podle vašich potřeb a přání."

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Meta IT s.r.o.

Meta IT s.r.o.

  • Košinova 19
  • Brno 61200
  • IČ: 28305264
  • DIČ: CZ28305264

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se