1. Magazín
  2. Cestování jako životní vášeň

Agentura Maják

Cestování jako životní vášeň

Přinášíme vám rozhovor s inspirativní ženou Vlaďkou Dokoupilovou, majitelkou cestovní agentury Maják, která s vášní a nadšením pomáhá lidem plnit jejich cestovatelské sny. Jaké příběhy ji nejvíce dojímají? Co ji na její práci nejvíc naplňuje? A proč je cestování tím nejkrásnějším darem? Ponořte se s námi do inspirativního povídání, které vás přenese do světa plného dobrodružství, emocí a nezapomenutelných okamžiků.

Představte si, že držíte v rukou mapu, ale místo ulic a hranic vidíte nekonečné možnosti. Přesně tak vnímá cestování žena, která stojí za cestovní agenturou Maják. S nadšením pomáhá lidem objevovat svět, překonávat obavy a tvořit nezapomenutelné zážitky. Pojďme si s ní o tom popovídat.

Proč právě Maják? Co pro vás tento název symbolizuje?

Maják je světlo v dálce, které ukazuje cestu. A přesně to dělám i já, pomáhám lidem najít jejich ideální cestu, zbavit se nejistoty a jen si užívat každý okamžik. Navíc, cestování je tak trochu jako moře, plné dobrodružství, někdy klidné, jindy bouřlivé. A já jsem tady od toho, abych byla spolehlivým průvodcem na této krásné plavbě.

Co vás přivedlo k tomu, že lidem pomáháte s cestováním?

Vždycky jsem milovala objevování nových míst a zažívala na cestách tolik krásných momentů, které jsem chtěla předat i ostatním. Ale zároveň jsem si všimla, jak moc lidí má z cestování strach. Bojí se, že něco pokazí, nebo vůbec neví, jak začít. A tak jsem se rozhodla, že jim ukážu, že cestování může být jednoduché, radostné a plné úžasných překvapení.

„Nejkrásnější chvíle na cestách přicházejí ve chvílích, kdy zapomenete na plán a necháte se unést okamžikem.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Vladimíra Dokoupilová

Vladimíra Dokoupilová

Ostružinová 498/3

Brno - Medlánky 62100

IČ: 68693231

Kontaktní osoby

Vladimíra Dokoupilová

Tel: +420 606 567 733

E-mail: cestovniagentura-majak@seznam.cz