Asociace pro obnovu Podluží po ničivém tornádu z. s.

Tornádo, které ještě neodešlo

Přírodní pohroma je vždy velký zásah do životů lidí. Když potom opadne první šok z něčeho neočekávaného a situace vypadne z dohledu široké veřejnosti, nastupuje zklamání a bezmoc.

Už jsou to dva měsíce, co obce v okolí Břeclavi a Hodonína zasáhla nevídaná katastrofa v podobě tornáda. Co by nikoho nenapadlo, že se může stát, se dotklo země a zpustošilo oblast v rozsahu mnoha desítek kilometrů. Byly zničeny domy, automobily, stromy, úroda. Co je ale mnohem smutnější, zemřelo i mnoho lidí a domácích zvířat. To byl drtivý dopad dlouhé pouti nespoutaného živlu malebnou krajinou jihomoravských vesniček. Šílená věc, kterou bezpochyby všichni zaznamenali a o které už toho bylo řečeno tolik, že cokoliv dalšího by bylo nadbytečné.

Když se potom celý kraj probudil do nového rána naplněného úlomky katastrofy, vzedmula se v lidech z celé republiky hřejivá vlna solidarity následovaná vůlí pomoci. Návštěvy více, či méně důležitých osobností na místě se střídaly a pod dohledem kamer bylo přislíbeno mnoho.

„Soustřeďujeme nabídky od firem, spolků a jiných organizací ať nezapadnou v jiných skupinách kde je velká šance na jejich přehlédnutí.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Asociace pro obnovu Podluží po ničivém tornádu z. s.

Asociace pro obnovu Podluží po ničivém tornádu z. s.

  • 22.dubna 1055/2
  • MIkulov 69201

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

  • Obnova podluží

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se