Sponzorované odkazy

Pollak - Stavgroup s.r.o.

Rekonstrukce domů, voda-plyn-topení, okna a dveře, silnice, chodníky, střechy, komíny, ploty, zámečn...

NIJOSTAV s.r.o.

Naše společnost se zabývá stavební činností - RD na klič, instalatérské a topenářské práce. Nabízíme...

Jaroslav Gazda

Provádíme veškeré montáže rozvodů a zařizovacích předmětů, rekonstrukce vodovodního a kanalizačního...

INKOR - VTP s.r.o.

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti technických zařízení budov (TZB), a to především v oblastech vytápění, vodoinstalací a kanalizací, plynových zařízení, klimatizací, solárních...

PEDOTHERM Moravia spol. s r.o.

Energeticky úsporné podlahové vytápění PEDOTHERM včetně pokládky tepelné izolace a zalití podlah anhydritem a dodávkou a montáží ekologických a energeticky úsporných zdrojů tepla....

Martina Švertnerová

voda, topení, plyn, podlahové topení, kotlikova dotace, kotle, solární systemy, tepelná čerpadla - odpady, kanalizace, čističky odpadních vod (ČOV)-TOPAS, nadrže, žumpy, septiky, m...

Roman Lupík

Naše firma provádí: instalatérské práce, topenářské práce, rekonstrukce koupelny na klíč.

Svatopluk Drda

Provádím instalatérské a topenářské práce.

Jan Szotek

Nabízíme veškeré instalatérské práce, záruční a pozáruční servisy vodovodních baterií značky Metalie, La torre, RAF a Sagitarius.

Miroslav Hlinka

Ludvíkov 120, Ludvíkov 79326

Dušan Kovárik

Skalice 313, Frýdek-Místek 73801

Michal Adamec AM- Servis

Sklenářská 20/345, Bílovec 74301

Kamil Kania

Hluboká 21/176, Hlučín 74801

ŠINDELKOVÁ NINA, s.r.o.

Mařákova 706/9, Opava 6 74706

René Mokrý

Školní 212, Bohuslavice 74719

Stanislav Trunda

Lidická 624, Frýdek Místek 73801

Jaroslav Vahala

Dolní Bašta 372, Štramberk 74266

Josef Pazdera

Kletné 36, Suchdol nad Odrou 74201

Petr Juchelka

Závodní 51/410, Ostrava - jih 70030

Miroslav Wloch - MW

Horní Těrlicko 711, Těrlicko 73542

Petr Gebauer

Školní 63, Branka u Opavy 74741

Josef Perner

Hraničky 148, Ostrava - Polánka 72525

POTRUBÍ SEIDLER s.r.o.

28. října 52, Klimkovice-Václavovice 74283

Vít Dubravec

Nová Ves 371, Frýdlant nad Ostravicí 73911

Pavel Kepenyes

Dětmarovice 984, Dětmarovice 73571

Lukáš Lysek

Olšova 306, Český Těšín - Dolní Žukov 73701

Jaroslav Mlčúch

Havlíčkova 82, Branka u Opavy 74741

Martin Rašovský

Mánesova 475/12, Opava - Předměstí 74601

Jiří Eliáš

Česká 2200/29, Krnov - Pod Bezručovým vrchem 79401

Ivo Veselý Voda - Topení

Nerudova 257/6, Nový Jičín 74101

Jakub Klus - tesařství

Bystřice 54, Bystřice 73995

Ondřej Skapa

Bedřicha Nikodema 11/4477, Ostrava - Poruba 70800

Miroslav Sehnalík

Lučina 181, Lučina 73939

Filtr

Obory

  • {{ values.categories[value] }}

Kraje

  • {{ values.regions[value] }}