Graf, výsledky

Jakub

Téměř 7 z 10 poptávajících najde svého dodavatele

Jakub 2. 7. 2021, 9:35 Graf, výsledky
Výsledky průzkumu mezi poptávajícími zákazníky přinesl zajímavá zjištění o fungování naší služby. Dovolte nám, abychom Vás seznámili s tím nejdůležitějším.
  • Téměř 7 z 10 poptávek skončí spokojeností zadavatele, tj. poptávající si vybere tu nejvhodnější nabídku, kterou následně dodavatel realizuje.
  • Jedním z důležitých faktorů pro počet obdržených nabídek je délka popisu poptávky. Náš průzkum prověřil, že čím více je poptávka popsaná, tím více se zvyšují šance na získání ideální nabídky a následné realizace.
  • Od pěti obdržených nabídek více výrazně roste pravděpodobnost, že si zadavatel poptávky vybere konkrétního dodavatele. Vysvětlujeme si to tím, že pět a více nabídek dává poptávajícím psychologickou oporu v dostatečném oslovení firem.
  • Zhruba třetina poptávajících zákazníků obdrží na svoji poptávku 6 a více nabídek.
Jakub

Meziroční růst o 16 %

Jakub 25. 5. 2020, 14:10 Graf, výsledky
Navzdory krizovým opatřením a vyhlášenému stavu nouze ČR, jsme během uplynulého měsíce dubna zaznamenali rekord v počtu publikovaných komerčních poptávek a veřejných zakázek malého rozsahu. Za poslední období se jedná o meziroční růstový rekord, jenž pokořil hranici 16 % a v početním vyjádření znamená 8.963 poptávek a zakázek pro naše zákazníky.
Karolina

Veřejné zakázky v roce 2017

Karolina 1. 3. 2018, 9:41 Graf, výsledky
Přinášíme Vám informace k veřejným zakázkám a k jejich vývoji v roce 2017. Dozvíte se třeba, v jakém poměru se zadávaly veřejné zakázky, ve kterém kraji nejvíce, jak zamíchal NEN čísly, ale i mnohem více. Celý článek najdete zde >>>
Lada

Rekord v počtu a nárůstu obchodních příležitostí na AAAPOPTÁVKA.CZ

Lada 5. 11. 2013, 14:15 Graf, výsledky
I v letošním roce držíme pozici jasné jedničky na trhu poptávkových systémů a databází veřejných zakázek. Každý měsíc zveřejníme v průměru více než 12 000 poptávek po službách či zboží a více než 5500 veřejných zakázek. Oproti loňskému roku tak počet měsíčních poptávek stoupl o více než 20 % a veřejné zakázky až o 42%. Děkujeme Vám tímto za podporu našeho projektu a těšíme se na další měsíce spolupráce.
Jakub

Stále jsme největší databází poptávek v ČR

Jakub 11. 11. 2011, 10:59 Graf, výsledky
Po celý letošní rok držíme s pomocí našich klientů pozici jasné jedničky na trhu poptávkových systémů a databází veřejných zakázek. Každý měsíc zveřejníme přes 13 000 nových obchodních příležitostí v celkové finanční hodnotě přesahující 2,5 miliardy Kč.
Jakub

AAAPOPTÁVKA.CZ je stále největší poptávkovou databází v ČR

Jakub 12. 4. 2011, 14:37 Graf, výsledky
V měsíci březnu 2011 jsme zveřejnili 12 339 poptávek od firem a soukromých osob a 2713 veřejných zakázek od státních institucí. Odhadovaná hodnota všech zakázek v měsíci březnu je přes 8 miliard Kč. Náš poptávkový systém již 15 měsíců stále drží pozici jedničky v počtu nových obchodních příležitostí na českém internetu. Děkujeme všem zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.
Jakub

Nejvíce poptávek na území ČR

Jakub 16. 4. 2010, 9:36 Graf, výsledky
Společnost AAAPOPTÁVKA.CZ znovu všem dokazuje, že umění shánět nové obchodní příležitosti pro své registrované dodavatele skutečně ovládá. Hned následující měsíc po úspěšném únoru, byl rekord počtu zadaných poptávek znovu překonán, a to o více než o 20 %. V měsíci březnu bylo rozesláno 12 030 poptávek registrovaným dodavatelům v celkové hodnotě přesahující 2,4 mld. Kč. Poptávkový systém www.aaapoptavka.cz jako první na českém trhu poptávkových systémů překonal hranici 12 000 poptávek za měsíc.
Jakub

V únoru 2010 historicky nejvyšší počet zadaných poptávek

Jakub 10. 3. 2010, 19:03 Graf, výsledky
Na dny krátkým, ale na poptávky velice bohatým obdobím se stal uplynulý měsíc únor 2010. Náš poptávkový server www.aaapoptavka.cz zadal a svým dodavatelům rozeslal 9897 soukromých a firemních poptávek v celkové odhadované hodnotě přesahující 2,5 mld. Kč. Dále jsme rozeslali 1943 aktuálních veřejných zakázek malého rozsahu a podlimitních veřejných zakázek na e-maily našich dodavatelů. Za měsíc únor 2010 jsme poskytli největší databází soukromých a firemních poptávek a veřejných zakázek v celé ČR. Děkujeme všem za důvěru, které si velmi ceníme.
Jakub

Statistika obchodních příležitostí

Jakub 23. 11. 2009, 7:26 Graf, výsledky
Zajímá Vás statistika uveřejněných obchodních příležitostí? Nyní máte možnost každý měsíc sledovat vývoj počtu a obratu nových obchodních příležitostí uveřejněných na stránkách www.aaapptavka.cz. Naše společnost chce seznámit své klienty se zajímavými informacemi, které ukazují růst ve všech směrech. V tomto trendu chceme setrvat i nadále a vy se můžete každý měsíc přesvědčit o naší snaze zprostředkovat Vám co nejvíce nových obchodních příležitostí.
Gabriela

Vysoká úspěšnost registrovaných dodavatelů

Gabriela 7. 9. 2009, 14:52 Graf, výsledky
Na konci června 2009, tedy 6 měsíců od spuštění nové služby zasílání veřejných zakázek malého rozsahu, naše společnost provedla marketingový průzkum úspěšnosti našich registrovaných dodavatelů v oblasti veřejných zakázek. Celkem 23,6 % dotázaných dodavatelů získalo veřejnou zakázku přes naši službu spuštěnou v lednu 2009. Vysoká úspěšnost našich klientů ve výběrových řízení ukazuje jasný potenciál nové služby i do budoucna.