Poptávka: dodání a instalace optických kabelů, 250 žlabů, Jindřichův Hradec

Avatar
Jan R. před 2 lety
#72343726 • Jihočeský • Telekomunikace
Sháním telekomunikace:

Popis: dodání a instalace optických kabelů
Specifikace:
- 1) - 1x propojení centrálních racků
- dodání 250 m nových síťových žlabů pro vedení optických kabelů
- singlemode kabel 330 m, OS2, 24 vláken, 9/125 um
- zakončení na každé straně 19" patchpanel, 2x MTP konektor, 8x LC konektor
- 2) 9x připojení rozvaděčů k centrálnímu místu, každé s následujícími parametry
- instalace do existujících tras
- singlemode kabel 210 m, OS2, 12 vláken, 9/125 um
- zakončení na každé straně (v pobočkovém racku i v centrálním racku) 19" patchpanel, LC konektory
- poptávka se tedy skládá z dodávky a instalace 250 m žlabů, instalace poptaných optických kabelů do této nové trasy a do stávajících tras, kompletní zakončení optických kabelů v rozvaděči pomocí patchpanelů (vaření/lepení) a proměření tras
Termín realizace: červen 2020
Lokalita realizace: Jindřichův Hradec
Max. cena: nabídněte

Profil poptávajícího: firma z okresu Praha - hl. město.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 72343726
Datum zadání 17. 4. 2020
Kraj Jihočeský
Kategorie Telekomunikace

Podobné poptávky

Drobná
Drobná
Drobná
Více poptávek přímo na Váš e-mail.
Drobná
Drobná

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.
Dobrovolně poskytnutý kontaktní údaj. Zákazník má právo vznést námitku proti jeho marketingovému využívání zde.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Poptávka: dodání a instalace optických kabelů, 250 žlabů, Jindřichův Hradec

Máte-li zájem o více informací či o kontakt na zákazníka, vyplňte formulář níže a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Dobrovolně poskytnutý kontaktní údaj. Zákazník má právo vznést námitku proti jeho marketingovému využívání zde.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Poslat e-mailem