Poptávka: pomocné práce při montáži slaboproudých rozvodů, Středočeský kraj

Avatar
Ing. Jana B. před 2 lety
#11448597 • Středočeský • Stavebnictví
Sháním řemeslné práce:

Popis: pomocné práce při montáži slaboproudých rozvodů
Specifikace: do týmu společnosti, která se již 13 let na českém trhu úspěšně věnuje datovým sítím a slaboproudým technologiím, přijmeme na výpomoc nového kolegu
Náplň práce:
- instalace slaboproudých rozvodů především strukturovaných kabeláží v administrativních budovách, školách atd.
- pokládka kabelů, zapojování a měření strukturovaných kabeláží.
Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, zručnost a chuť učit se novým věcem.
Nabízíme:
- zaškolení a zaučení pro danou činnost pod vedením zkušených pracovníků
- získání zkušeností v oblastech slaboproudých rozvodů.
- možnost stálého pracovního poměru, nebo spolupráce formou dodavatelské činnosti OSVČ
Termín: dle dohody
Lokalita: Středočeský kraj
Cena: 120 Kč/hod

Profil poptávajícího: firma z okresu Praha-východ.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 11448597
Datum zadání 1. 12. 2021
Kraj Středočeský
Kategorie Stavebnictví

Podobné poptávky

Drobná
Drobná
Více poptávek přímo na Váš e-mail.
Drobná Detailní

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 56 minut nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem